Dlaczego warto wybrać łóżka na zamówienie

Dlaczego warto wybrać łóżka na zamówienie

Sypialnia powinna być oazą spokoju, która pozwala na relaks i spokojny sen. Odpowiednie ułożenie mebli, wybór stonowanych kolorów, mała ilość dekoracji oraz dodatków – to tylko niektóre aspekty, na które należy zwrócić uwagę. Jednak warto zaznaczyć, że w sypialni to łóżko odgrywa najważniejszą rolę. Sprawdź, dlaczego warto wybrać łóżka na zamówienie!

Zapewnia każdemu z nas, to co w życiu niezbędne – regenerację, odpoczynek oraz sen. Dlatego coraz więcej osób, decyduje się na zakup łóżka na indywidualne zamówienie? Nie ma wątpliwości, że przede wszystkim w celu zapewnienia sobie największej wygody.

Łóżka na zamówienie prosto od producenta

łóżka na zamówienie - łóżko tapicerowane Adel
Łóżko tapicerowane Adel

Łóżko na indywidualne zamówienie pozwala dopasować wybrany model do stylu życia oraz pozostałego wyposażenia w sypialni. Warto jednak zaznaczyć, że nie wszystkie sklepy oferują łóżka na zamówienie. Sklep JR-meble spełniając oczekiwania i potrzeby klientów – daje możliwość modyfikacji parametrów technicznych, tworząc model wymarzonego łóżka. Możliwości jest naprawdę wiele. Przekonajmy się jakich!

Poznaj naszą ofertę łóżek tapicerowanych na indywidualne zamówienie!

łóżka na indywidualne zamówienie - łóżko Amelia
Łóżko tapicerowane Amelia

Oferta naszego sklepu obejmuje łóżka tapicerowane. To obecnie najczęściej wybierane przez klientów modele. Oprócz gotowych łóżek, oferujemy również te na zamówienie. Dostępna szeroka gama kolorystyczna oraz różnego rodzaju tkaniny lub skóry ekologiczne zaspokoją potrzeby najbardziej wymagających klientów.

Co wyróżnia nasze łóżka na zamówienie?

Sklep JR-meble oferuje łóżka wysokiej jakości oraz dba o każdy detal, dzięki czemu meble są solidne oraz estetycznie wykończone. Warto przypomnieć, że sklep realizuje indywidualne projekty klientów. Projektując łóżko na zamówienie klient może modyfikować:

  • wysokość ramy
  • wysokość zagłówka
  • grubość ramy
  • wymiar łóżka

Oprócz tego każdy klient wybiera rodzaj tkaniny oraz jej kolor. Może także zmienić nogi lub wybrać model z pojemnikiem na pościel.

Nietypowe łóżka na zamówienie – tylko od producenta!

Jeśli szukasz nietypowego łóżka skontaktuj się z nami. Sklep JR-meble doradzi oraz zrealizuje projekt Waszego wymarzonego łóżka, w którym będziecie czuć się komfortowo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X
Call Now Button