Jak urządzić sypialnie?

Jak urządzić sypialnie?

Urządzając sypialnię warto pamiętać, że jest to pomieszczenie przeznaczone do relaksu, odpoczynku oraz snu. Nie może w nim zabraknąć stolika, komody, szafek, poduszek czy lamki. Jednak najważniejszą rolę odgrywa łóżko, które powinno być wygodne. Aranżując sypialnię należy zwrócić uwagę także na inne aspekty. Sprawdźmy najnowsze trendy panujące w sypialni.

Łóżko z zagłówkiem

Obecnie dużą popularnością cieszą się modele łóżek z zagłówkiem. Są one wygodne – podczas siedzenia w łóżku zagłówek pozwala na rozluźnienie mięśni oraz komfortową pozycję ciała. Zagłówek chroni także ścianę znajdującą się za nim przed zabrudzeniami.

Łóżko tapicerowane z zagłówkiem Aston

Zagłówek może być wykonany z różnych materiałów. Jednak coraz chętniej sięgamy po zagłówki tapicerowane. Mają one wiele zalet. Wysokiej jakości tapicerka jest odporna na przetarcia oraz łatwa w czyszczeniu, a zarazem nadaje sypialni wyjątkowo przytulny charakter.

Styl minimalistyczny

Projektowanie sypialni w stylu minimalistycznym posiada coraz więcej zwolenników. Biel, prostota i wyraźny akcent kolorystyczny to motyw przewodni sypialnianych trendów. Biały odcień doskonale pasuje do pozostałych barw, mamy więc szeroki wachlarz w wyborze.

Geometryczne wzory na ścianie lub podłodze podkreślają minimalistyczny styl i nowoczesny charakter panujący w sypialni. Dostępne na rynku gotowe panele ścienne umożliwiają stworzenie własnego oryginalnego wzoru.

Łóżko tapicerowane z zagłówkiem Wings

Sypialnia na topie w zasięgu Twojej ręki

Jeśli chcesz cieszyć się modnie urządzoną sypialnią z wygodnym łóżkiem tapicerowanym z zagłówkiem sprawdź ofertę sklepu JR-MEBLE. Skupiamy się na jakości a zadowolenie klienta jest dla nas priorytetem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

X
Call Now Button