Jak urządzić sypialnię?

Jak urządzić sypialnię?

Urządzając sypialnię warto pamiętać, że jest to pomieszczenie przeznaczone do relaksu, odpoczynku oraz snu. Nie może w nim zabraknąć stolika, komody, szafek, poduszek czy lampki. Jednak najważniejszą rolę odgrywa łóżko, które powinno być wygodne. Aranżując sypialnię należy zwrócić uwagę także na inne aspekty. Sprawdźmy wspólnie, jak urządzić sypialnię.

Urządzamy praktyczną sypialnię: łóżko z zagłówkiem

Obecnie dużą popularnością cieszą się modele łóżek z zagłówkiem. Są one wygodne – podczas siedzenia w łóżku zagłówek pozwala na rozluźnienie mięśni oraz komfortową pozycję ciała. Zagłówek chroni także ścianę znajdującą się za nim przed zabrudzeniami.

jak urządzić sypialnię - łóżko Aston

Łóżko tapicerowane z zagłówkiem Aston

Zagłówek może być wykonany z różnych materiałów. Jednak coraz chętniej sięgamy po zagłówki tapicerowane. Mają one wiele zalet. Wysokiej jakości tapicerka jest odporna na przetarcia oraz łatwa w czyszczeniu, a zarazem nadaje sypialni wyjątkowo przytulny charakter. Łóżka tapicerowane to jedno z najpraktyczniejszych rozwiązań w sypialni.

Jak urządzić sypialnię w stylu minimalistycznym?

Projektowanie sypialni w stylu minimalistycznym posiada coraz więcej zwolenników. Biel, prostota i wyraźny akcent kolorystyczny to motyw przewodni sypialnianych trendów. Biały odcień doskonale pasuje do pozostałych barw, mamy więc szeroki wachlarz w wyborze.

Geometryczne wzory na ścianie lub podłodze podkreślają minimalistyczny styl i nowoczesny charakter panujący w sypialni. Dostępne na rynku gotowe panele ścienne umożliwiają stworzenie własnego oryginalnego wzoru.

sypialnia w stylu minimalistycznym - łóżko tapicerowane Wings

Łóżko tapicerowane z zagłówkiem Wings

Sypialnia na topie w zasięgu Twojej ręki

Jeśli chcesz cieszyć się modnie urządzoną sypialnią z wygodnym łóżkiem tapicerowanym z zagłówkiem sprawdź ofertę sklepu JR-MEBLE. Skupiamy się na jakości a zadowolenie klienta jest dla nas priorytetem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X
Call Now Button