Łóżka tapicerowane na wymiar od producenta JR Meble

Łóżka ta­pi­ce­ro­wa­ne są obecnie naj­czę­ściej kupowanym meblem do sypialni. Dostępne w szerokiej gamie ko­lo­ry­stycz­nej, do wyboru są różnego rodzaju tkaniny, a także skóry  eko­lo­gicz­ne. Oprócz gotowych modeli wy­ko­nu­je­my również łóżka ta­pi­ce­ro­wa­ne na za­mó­wie­nie według projektu klienta z uwzględ­nie­niem moż­li­wo­ści tech­nicz­nych. Mogą Państwo określić np. wysokość ramy, zagłowia, grubość ramy. Na zamówienie wykonujemy również tapicerowane wezgłowia i panele ścienne.  Wy­ko­nu­je­my łóżka w nie­ty­po­wych wymiarach. Oferujemy także łóżka z po­jem­ni­kiem na pościel.

Łóżka tapicerowane – co warto o nich wiedzieć?

Łóżka tapicerowane z zagłówkiem są jedną z najciekawszych propozycji, z jakimi mamy dziś do czynienia w ofercie sklepów z meblami. Zwracają na siebie uwagę ze względu na swój znakomity wygląd, posiadają jednak także szereg innych zalet, które uzasadniają zainteresowanie się nimi.

Łóżka tapicerowane i ich specyfika

Łóżko jest najważniejszym meblem pojawiającym się w sypialni, nic więc dziwnego, że szeregowi zagadnień odnoszących się do jego wyboru poświęca się dziś tak wiele uwagi. I choć łózka tapicerowane są jednym z wielu rodzajów, z jakimi mamy do czynienia analizując ofertę rynkową, duże zainteresowanie nimi nie jest dziełem przypadku.

Mówiąc o ich cechach charakterystycznych zwraca się uwagę przede wszystkim na to, że są to rozwiązania ponadczasowe. Kojarzy się je często z klasycznymi wnętrzami, w nowoczesnej przestrzeni prezentują się jednak nie mniej interesująco. Nie można nie docenić i tego, że ich producenci systematycznie poszerzają listę materiałów wykorzystywanych do tworzenia łóżek tego typu. Dziś najczęściej spotykamy drewniane łóżka tapicerowane od producenta, nic jednak nie stoi na przeszkodzie temu, aby kupić łóżko z płyty albo takie, w którym płytą obity jest drewniany szkielet. Także wybór obić łóżek tapicerowanych może imponować bardzo wymagającym odbiorcom. Możliwość dopasowania wezgłowia do indywidualnych potrzeb nie ogranicza się jedynie do wyboru tkaniny, ale również jego kształtu.

Łózka z tapicerowanym zagłówkiem  – przegląd zalet

Mówiąc o zaletach łóżek tapicerowanych nie trzeba ograniczać się jedynie do zwracania uwagi na ich ciekawy wygląd, ponadczasowość oraz wysoki komfort snu. Warto wspomnieć także o tym, że łóżka tego rodzaju mają do spełnienia także funkcję praktyczną. Jednym z elementów ich wyposażenia coraz częściej staje się pojemnik na pościel. Pozwala on na jeszcze lepszą organizację przestrzeni. Jest szczególnie mile widziany w niewielkich sypialniach. Także w większych pomieszczeniach możliwość przechowywania dodatkowego kompletu pościeli w skrzyni łózka jest jednak mile widziana. Jeśli doda się do tego przystępność cenową łóżek tapicerowanych jasnym stanie się, że trudno o mocnych konkurentów dla ich producentów.

Za­pra­sza­my do za­po­zna­nia się z naszą ofertą.

Łóżka tapicerowane

Showing 1–9 of 28 results

 • 1 650,00 2 750,00 
 • 1 820,00 2 880,00 
 • 1 900,00 3 050,00 

  Eleganckie łóżko tapicerowane w stylu glamour .Zagłówek pikowany guzikami , ozdobiony pinezkami.

  SPRAWDŹ WZORNIKI TKANIN

 • 1 820,00 2 880,00 
 • 1 900,00 3 050,00 
 • 1 750,00 2 820,00 
 • 1 900,00 3 050,00 

  Nowoczesne łózko  z prosty wezgłowiem.

  SPRAWDŹ WZORNIKI TKANIN

 • 1 900,00 3 050,00 
 • 1 650,00 2 750,00 
X
Call Now Button