Łóżka dla hoteli

Łóżka dla hoteli

Większość z nas korzysta z usług hotelowych, jedni sporadycznie w celach turystycznych – podczas wakacji, ferii czy urlopu, inni regularnie w celach biznesowych – podczas wyjazdów służbowych lub delegacji. Na to czy goście wrócą do danego hotelu lub polecą go znajomym wpływa wiele czynników, jednym bardzo istotnym z nich jest wygodne łóżko, które pozwoli na spokojny sen oraz regenerację sił w pokoju hotelowym. Jak wybrać łóżka dla hoteli?

Jakie powinno być łóżko w hotelu?

Z łóżek w hotelu korzysta wielu gości, każdy z nich ma różne przyzwyczajenia oraz potrzeby. Właściciele hotelów chcą zapewnić odwiedzającym najwyższy standard wypoczynku. Wybór odpowiedniego łóżka do pokoju hotelowego lub apartamentu nie jest łatwym zadaniem. Jednak nie mamy wątpliwości, że tym przypadku warto postawić na najwyższą jakość.

łóżka dla hoteli Lux

Łóżko tapicerowane dla hotelu LUX 

Łóżko w hotelu musi być nie tylko wygodne, ale także stabilne. Bardzo ważna jest stelaż oraz rama łóżka, która powinna być solidna. Jeśli chodzi o materiał, warto wybrać taki, który będzie łatwy w czyszczeniu oraz nada pomieszczeniu przytulny charakter.

Tapicerowane łóżka dla hoteli od producenta

Bogatą ofertę łóżek do hotelu znaleźć można w sklepie JR-Meble. Producent łóżek tapicerowanych z zagłówkiem oferuje modele w siedmiu rozmiarach oraz z pojemnikiem lub bez. Miękki zagłówek pozwala na wygodne oparcie podczas czytania lub oglądania telewizji. Ponadto szeroki wybór materiałów obiciowych sprawia, że właściciele hoteli mogą zamówić łóżka o różnych wzorach i kolorach, co znacznie wpływa na estetykę pokoju.

łóżka dla hoteli seria Astor

Łóżko tapicerowane dla hotelu Astor

Łóżka z oferty sklepu JR-Meble świetnie sprawdzają się w hotelach ze względu na fakt, że tapicerka to materiał wytrzymały oraz łatwy w utrzymaniu czystości. Warto także zaznaczyć, że łóżka tapicerowane są miękkie,  a co się z tym wiąże bardzo bezpieczne. W przypadku gości z dziećmi nie trzeba chronić malucha przed uderzeniem o ostrą krawędź.

Zamów łóżko do hotelu

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą sklepu JR-Meble i chcesz zamówić łóżko do hotelu zachęcamy do kontaktu. Doradzimy w wyborze komfortowego łóżka, które zatrzyma waszych gości w hotelu na dłużej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X
Call Now Button